מי אני?

מתי כהן

ברוכים הבאים וברוכות הבאות!

שמי מתי כהן .

אני נשואה ואמא לשלוש בנות.
נולדתי בשנת 1964 בסופיה, עיר הבירה של בולגריה.
במקצועי אני מהנדסת מכונות. בנוסף להשכלה הטכנית שלי תמיד התעניינתי בגוף האדם, בנפש האדם ובתהליכי הריפוי בכל הרבדים.

הגעתי לארץ בסוף שנת 1990, ימים ספורים לפני מלחמת המפרץ.

הימים הראשונים בארץ היו קשים מאוד – אי ידיעת השפה, ההלם התרבותי, בדידות וחוסר ודאות, שהיו חלק בלתי נפרד מהיום יום.

אבל עם הזמן למדתי את השפה, התחלתי לעבוד והחיים נכנסו לשגרה. במהלך השנים עברתי עליות ומורדות, אתגרים אישיים לא קלים, המון געגועים להורים שנשארו בבולגריה, ויחד עם זאת הרבה אופטימיות ושמחת חיים.
בשנים האחרונות החיים העמידו אותי בפני אתגרים בריאותיים לא קלים.
חליתי בדלקת פרקים ראומטית אגרסיבית מאוד.
במהלך האשפוז בבית החולים נאמר לי שזו מחלה כרונית שלא מתרפאים ממנה, אבל עם תרופות ניתן לשפר את ההרגשה… חשבתי שכך לא מתאים לי לחיות, ושאני אחזור לחיים הרגילים שלי.
הרגשתי שלא סתם הגוף תקף את עצמו, והבנתי שעליי לעשות “בדק בית” רציני ויסודי.
חקרתי את התחושות שלי, התבוננתי בקשת הרגשות וזיהיתי אילו רגשות מחלישים אותי. בחנתי את האמונות וההרגלים שלי, וביררתי עם עצמי איזה דפוסים מנהלים אותי שכבר לא מועילים עבורי. הבנתי שכדי להירפא אני צריכה לנקות את כל מה שלא נחוץ לי יותר, לשחרר את כל מה שלא מהדהד באותו תדר עם מי שאני היום.

 

כיום, הגעתי למצב שבו אני כבר לא נוטלת תרופות להקלת הסימפטומים של המחלה. עברתי לתזונה מותאמת למחלות אימוניות ולפעילות ספורטיבית קבועה, טופלתי ואני ממשיכה לטפל בעצמי על-פי שיטת Life Alignment

 

אני מאמינה שכל מחלה שמבקרת אותנו היא השליח של הגוף שלנו, דרכה הגוף מנסה לדבר איתנו ולגרום לנו להקשיב לו. בתהליך הריפוי האישי שלי אני לומדת להקשיב לעצמי, לגוף שלי וללב שלי. שיטת Life Alignment איתה אני עובדת כמטפלת היא שיטה בעזרתה ניתן למצוא את השורשים הרגשיים לחוסר איזון בגוף, לשחרר את החסימות ולחדש את הזרימה של אנרגיית החיים כך שתהליך הריפוי יתקיים.

 

אני מזמינה אתכם לקרוא כאן באתר על איך הכל התחיל, טיול בתוך חיי – איך התחלתי ללמוד ריפוי, על החלום שלי לעזור לאנשים להירפא, ועל Life Alignment, השיטה שבה אני עובדת.
אשמח להכיר,
אפשר להתקשר אליי ישירות לטלפון: 052-2543185
או לכתוב לי במייל :matycohen18@gmail.com

 

שלכם,
מתי